O Firmie


Jesteśmy wiodącym producentem garaży blaszanych

Od pięnastu lat utrzymujemy pozycję lidera, a to za sprawą niezawodności wykonywanych przez nas konstrukcji. Nasze garaże są dopracowane w najdrobniejszym detalu zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Używamy jedynie certyfikowanych materiałów od producentów ze ścisłej światowej czołówki. Najlepsze materiały użyte w udoskonalonym przez lata procesie technologicznym to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości wytwarzanych przez nas blaszaków

Superblaszaki.pl to sieć dystrybucji i możliwość hurtowych dostaw garaży blaszanych na terenie całej Polski i poza granicami kraju. Serdecznie zapraszamy do sieci naszych przedstawicielstw, obejmującej województwa: małopolskie, opolskie, Śląsk, świętokrzyskie, Podkarpacie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie, dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i lubuskie.

Skorzystaj z zimowej promocji – teraz garaże blaszaki 3m x 5m ze wzmocnionym dachem z trwalszej od ocynkowanej blachy ALUCYNK w cenie zaledwie 2700 pln!!!

Sprawdź nasze aukcje na Allegro – aktualne oferty garaży z cenami producenta, dostępne natychmiast od ręki bez pośredników

allegro

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, nasi konsultanci pomogą Państwu zamówić w 100 procentach dostosowaną do Państwa potrzeb konstrukcję, od razu podając cenę. Podane ceny brutto zawierają już transport i montaż na terenie województw małopolskiego, śląskiego, opolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego, dla łódzkiego, mazowieckiego i lubelskiego doliczamy koszt transportu. W terminie do 7 dni nasza ekipa montuje garaże blaszaki na Państwa posesji, dopiero wówczas następuje płatność , co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i produkt w 100% zgodny z Państwa oczekiwaniem.

Dbając o najwyższą jakość wprowadziliśmy jako standard konstrukcje dachowe i drzwi wzmocnione profilem zamkniętym. W ciągłej ofercie superblaszaki.pl znajdziecie Państwo garaże blaszane we wszystkich możliwych wymiarach i wariantach, jedno i wielostanowiskowe z dachem dwu i jednospadowym, dostępne w rozmaitych kolorach palety RAL i z blachy ocynkowanej. Jako uznany producent  szczycimy się możliwością dowolnej modyfikacji garażu, wiaty lub hali w standardowym siedmiodniowym czasie realizacji zamówienia. Dużym powodzeniem cieszą się również niezawodne bramy garażowe naszej produkcji, oferowane w wersji dwuskrzydłowej i uchylnej z możliwością montażu dodatkowych drzwi wejściowych w skrzydle.

Serdecznie zapraszamy do naszych przedstawicielstw. Superblaszaki.pl – nasz standard to więcej niż standard.