Garaże blaszane


Garaże blaszane

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku i prężnie działającą w swojej branży od 20 lat.
W tym czasie w świecie motoryzacji wiele się zmieniło, a samochód stał się w zasadzie dobrem powszechnym. Niezmienna pozostała jednak potrzeba parkowania auta – zwłaszcza jeśli mówimy o nowym lub drogim pojeździe który może nieraz kosztować nas więcej niż zarabiamy przez cały rok. Dobry garaż zapewnia bezpieczeństwo i chroni samochód – zarówno przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak i przed włamaniami, kradzieżą oraz zniszczeniami.

Garaże blaszane – Garaż blaszak

Niezależnie czy potrzebujecie Państwo zaparkować  drogiego oldtimera używanego jedynie na weekendowe wycieczki latem, czy też samochód którym jeździmy co dzień do pracy, czy może sportowe coupe z górnej półki  – zrobimy dla Państwa, dostarczymy i zamontujemy garaże blaszane idealne do parkowania Waszych aut. Oferowane przez nas garaże charakteryzują się wytrzymałością i estetycznym wykończeniem. Stosujemy jedynie najlepsze materiały i mamy wieloletnie doświadczenie, co pomaga nam wykonać projekt idealnie dopasowany do potrzeb klienta.

Wymiary dopasowane do potrzeb klienta

Nasza oferta jest naprawdę szeroka i gwarantujemy że wszyscy nasi klienci znajdą w niej garaż blaszak dopasowany  w sam raz do swoich potrzeb. Na tej stronie znajdziecie Państwo blaszane garaże na jeden, dwa lub więcej samochodów, o dowolnych wymiarach i wysokościach. W ciągłej sprzedaży mamy typowe konstrukcje: blaszaki 3×5 w cenie już od 1300 pln i inne najpopularniejsze modele czyli garaze blaszane o wymiarach 3×6, 4×5, 4×6, 5×5, 3.5×5.5, 6×5, 6×6, 9×5, 9×6. Te wymiary w naszej firmie należą do standardowych i taki typowy garaż blaszany możemy wykonać w wielu opcjach funkcjonalnych i kolorystycznych. Jeśli idzie o funkcjonalność mają Państwo do wyboru różne warianty zamknięcia np. bramy dwuskrzydłowe – najtańsze aczkolwiek solidne i estetyczne, bramy uchylne – nieco droższe ale za to ergonomiczne i szalenie wygodne w użytkowaniu zwłaszcza zimą. Blaszane garaże z bramami uchylnymi  nasi klienci cenią sobie najbardziej w zimie ponieważ nie musimy odgarniać śniegu po prostu pociągamy za klamkę a resztą zajmują się sprężyny i prowadnice. Na zimę najlepiej na garaż blaszak sprawdzi się też dach dwuspadowy o wytrzymałej konstrukcji którą wzmocniliśmy profilami zamkniętymi i kratownicą jakkolwiek naszym powodem do dumy są solidne dachy jednospadowe również w całości oparte konstrukcyjnie o profil zamknięty. Spad dachu w jednym kierunku, którym charakteryzują się standardowe blaszaki wynosi 5%. Dobrze dopasowany do wymagań i warunków garaż blaszany oraz jego solidne wykonanie to ogromna wygoda dla każdego użytkownika.

Bogaty wybór blachy i kolorystyki garażu blaszanego

Oferujemy szeroką gamę kolorów, w których możemy wykonać dla Państwa garaże blaszane. Typowe poszycie na garaż blaszany stanowi blacha ocynkowana ogniowo pierwszego gatunku ale obecnie najwięcej zamówień realizujemy z użyciem blach ocynkowanych powlekanych, dzięki którym bezbłędnie możecie Państwo wpasować zamówiony garaż blaszak w przestrzeń na posesji. Same kolory blach z których wykonujemy  mają również swoje warianty matowy i połysk, a jakby tego było mało niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży segment premium czyli garaże blaszane drewnopodobne – których poszycie stanowią blachy imitujące drewno złoty dąb lub orzech. Za nieznacznie wyższą cenę zyskujecie Państwo niezwykle estetyczne blaszane garaże, które wcale nie wyglądają jak konstrukcje z blachy i których na pewno pozazdrości sąsiad. Kolorystykę i estetykę garażu można dopasować do otoczenia, np. elewacji domu lub instalacji i elementów ogrodowych znajdujących się na terenie posesji. Dzięki temu otoczenie domu będzie prezentowało się bardzo elegancko i spójnie.

Udogodnienia na życzenie klientów

Aby parkowało się Państwu jak najwygodniej garaze blaszane naszej konstrukcji możemy wyposażyć i wzbogacić o rozmaite dodatki jak np. drzwiczki wejściowe czy otwory okienne, ba możemy wykonać zlecenie całkowicie wg wymiarów podanych przez Państwa w zamówieniu. Nawet jeśli potrzebujecie Państwo nieco udziwniony garaż blaszany warto do nas zadzwonić – mamy na koncie tysiące realizacji i na pewno już coś podobnego robiliśmy. Posiadamy w ofercie również garaż blaszak podwójny Jesteśmy elastyczni i znamy się na swojej pracy. Nie tylko wykonany garaż na wymiar, ale również doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Garaże blaszane – Garaż blaszak
Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą najlepiej już teraz dzwoniąc pod numer telefonu: 531 50 50 60.