Garaże dwuspadowe


Garaż blaszany dwuspadowy – zobacz naszą galerię garaży:

Jednym z warunków dbania o samochód jest zapewnienie mu odpowiedniego miejsca postoju w czasie, gdy nie jest używany. Garaż jest do tego najlepszym miejscem. Nie tylko chroni przed często negatywnym wpływem pogody, ale również może zapobiec uszkodzeniu na parkingu lub kradzieżą pojazdu.

Nie każdy ma możliwość pozostawiania samochodu w murowanym garażu. Wtedy z pomocą przychodzą garaże blaszane oferowane przez firmę SuperBlaszaki.pl, która działa w tej branży już od 20 lat i dzięki doświadczeniu oraz stosowanym rozwiązaniom technologicznym sprosta każdemu, nawet najbardziej nietypowemu, zamówieniu.

Dachy blaszane dwuspadowe dla wyższych i szerszych konstrukcji

Jednym z wielu produktów tej firmy są garaże blaszane dwuspadowe. Przeznaczone są one przede wszystkim dla wyższych lub szerszych konstrukcji. Garaże blaszane z dachem dwuspadowym mają również większe kąty nachylenia dachu niż takie z dachem jednospadowym, dlatego na pewno nadają się również doskonale do tych miejsca, gdzie zimą opady śniegu są naprawdę duże.

Garaże blaszane dwuspadowe mają jeszcze inne zalety. Na przykład można do nich zamontować automat do podnoszenia bram uchylnych bez konieczności zwiększania wysokości ścian garażu.Automaty takie są cenione przez klientów głównie z tego powodu, że to duże ułatwienie. Szczególnie zimą nie trzeba odgarniać śniegu przez wjazdem do garażu. Po prostu pociąga się za klamkę, aresztę całej roboty wykonują sprężyny i prowadnice.

Trzeba również podkreślić, że garaże blaszane z dachem dwuspadowym oferowane przez SuperBlaszaki.pl skonstruowane są z belek stalowych o profilu zamkniętym. Mają one różne wymiarydostosowane oczywiście do gabarytów garażu, dlatego też szersze garaże blaszane dwuspadowemają dach wsparty na odpowiednio większych belkach. Inni producenci tak zwanych „blaszaków”stosują kątowniki, a one nie gwarantują odpowiedniej sztywności i wytrzymałości konstrukcji.

Garaże blaszane z dachem dwuspadowym – jedna duża powierzchnia lub kilka oddzielnych stanowisk

Większe garaże blaszane z dachem dwuspadowym, na przykład takie z wieloma stanowiskami, mogą być również wyposażone w oddzielne drzwi wejściowe lub ścianki działowe oddzielające poszczególne stanowiska do parkowania. Jest też inne rozwiązanie. Kratownica łącząca front z tyłem blaszaka znajduje się pod dachem. Nie ma wówczas ścianki, dlatego wewnątrz jest jedna duża przestrzeń.

Garaże blaszane dwuspadowe podobnie jak wszystkie inne realizacje tej firmy mogą być kryte blachą ocynkowaną ogniowo pierwszego gatunku lub blachą powlekaną w wielu kolorach. Blachy ocynkowane są jednakowe po obu stronach. Tak więc ściana zewnętrzna garażu ocynkowanego jest identyczna z wewnętrzną.

Blachy powlekane dostępne są w bardzo różnych kolorach. To producent w czasie procesu technologicznego nanosi wybraną barwę. ale tylko na jedną, zewnętrzną stronę połaci blachy. Druga strona powlekana jest zawsze jednobarwną powłoką w kolorze kremowym, dlatego wnętrza garaży wykonanych z blach powlekanych mają zawsze jeden i ten sam kolor.