Garaże blaszane Śląsk


Garaże blaszane Śląsk

Wydobycie węgla na skalę przemysłową rozpoczęło się na terenie Śląska już w połowie XVIII w co miało związek z powstawaniem wielkich pieców hutniczych do wytopu stali. Bardzo szybko ten region uległ intensywnej industrializacji co pociągnęło za sobą też rozwój urbanistyczny, społeczny i kulturalny. Obecnie Śląsk jest głównym ośrodkiem przemysłowym w naszym kraju z największą spośród wszystkich województw gęstością zaludnienia. Żyje się tu szybko więc trzeba się też szybko przemieszczać, szybko ruszać i szybko parkować. Produkowane przez nas garaże blaszane Śląsk od razu polubił ze względu na prostotę, szybkość wykonania i szybkość montażu. Od jakiegoś czasu dodatkową zaletą jest brak wymogu pozwolenia na budowę, a od bieżącego roku nawet brak wymogu zgłoszenia postawienia takiego obiektu. Od samego początku naszej działalności niemal 20 lat temu na montowane przez nas garaże blaszane Śląsk był jednym z kluczowych rejonów dostaw detalicznych i hurtowych. Obecnie nic się nie zmieniło i w dalszym ciągu większość naszych klientów to mieszkańcy województwa śląskiego z miast takich jak: Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory.

Garaże blaszane na śląsku – kompleksowa oferta

Staramy się, aby nasza oferta była kompleksowa. Oznacza to, że projektujemy garaże, doradzamy, transportujemy na wskazany adres i montujemy. Wiemy, że zakup garażu to inwestycja kosztowna, dlatego w ramach dobrej współpracy i budowania dobrych relacji z naszymi klientami ze Śląska, a więc z m.in. takich miast jak Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice oraz innych, nie pobieramy żadnych opłat za transport i montaż.

Wiemy, że klienci mają różnorodne wymagania. Dlatego, przygotowaliśmy ofertę, z której wybierze coś każdy, bez względu na to, czy potrzebuje jedno czy dwustanowiskowego garażu i bez względu na rodzaj dachu. Oferujemy także kolory blachy, dzięki czemu można idealnie dopasować garaż do aranżacji przydomowego ogrodu czy elewacji domu. Dużą popularnością cieszą się garaże blaszane drewnopodobne. Są bardzo eleganckie i stanowią dekorację ogrodu. W garażu blaszanym można przechowywać również sprzęt ogrodniczy. Jeżeli mieszkają państwo na terenie takich miast jak Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory lub innych w województwie Śląskim, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Garaże blaszane Śląsk

Wszystkim Państwu dziękujemy za zaufanie jakim obdarzacie nas od wielu już lat i zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej stale poszerzanej oferty na garaże blaszane Śląsk to rejon dostaw gdzie za transport i montaż nie pobieramy żadnych opłat. Polecamy Państwu kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami, którzy od ręki zrobią dla Państwa wycenę, doradzą i przyjmą zamówienie. Numery telefonów do państwa dyspozycji to: 32 440 12 66, 33 444 73 10 oraz 531 50 50 60.
Pozdrawiamy i Zapraszamy!