Garaże dwustanowiskowe


Poznaj nasze blaszaki – garaże dwustanowiskowe. Zobacz galerię:

Garaże dwustanowiskowe

Podczas planowania budowy domu, często planuje się też garaż. Dzięki niemu samochód jest zawsze zabezpieczony zarówno przed warunkami pogodowymi, jak i kradzieżą czy zwierzętami. Na rynku można znaleźć naprawdę dużo różnego rodzaju garaży. Ciekawym rozwiązaniem są garaże blaszane podwójne.

Garaż blaszak podwójny

Bardzo popularne są garaże blaszane pojedyncze, jednak jeżeli posiadamy dwa samochody dobrym rozwiązaniem jest garaż blaszany podwójny. Umożliwia on schowanie dwóch samochodów, co znacznie ułatwi codzienne użytkowanie oraz pomoże w znacznym zaoszczędzeniu miejsca. Nie trzeba także decydować, które auto będzie stało pod gołym niebie. Każda część garażu ma swoje osobne wejście, dzięki czemu łatwiej i wygodniej można dostać się do środka. Garaż blaszany dwustanowiskowy, może się także przydać, kiedy właściciel posiada tylko jeden samochód. Wtedy to drugie stanowisko można przeznaczyć na narzędzia, kosiarki i inne urządzenia ogrodowe.

Garaże dwustanowiskowe stają się coraz bardziej popularne z uwagi na to, że większość rodzin decyduje się na posiadanie dwóch aut lub więcej. Społeczeństwo zarabia więcej, młodzi ludzie szybko zdają prawo jazdy i dostają własny samochód. Ludzie żyją w ciągłym pędzie, potrzebują własnego środka transportu, żeby dostać się do pracy, na zakupy lub na spotkanie z klientem. Dlatego dobrze jest zainwestować w taki garaż.

Garaż blaszany dwustanowiskowy dwuspadowy – dlaczego warto?

Taki garaż to przede wszystkim oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy. Ponadto jest on bardzo wytrzymały i solidny, a także ochrania samochodów i jest bardzo bezpieczny. Ważne jest także to, że garaże blaszane można nabyć w stosunkowo niskiej cenie. Można także zdecydować się na dowolne wymiary. Bardzo ciekawe jest także stosowanie blachy, która wizualnie przypomina inne materiały jak np. drewno, czy kamień. Garaż blaszany dwupasowy może się także świetnie sprawdzić w wypadku dwóch busów. Konstrukcja o odpowiednich wymiarach pomieści wszelkie pojazdy, zarówno te mniejsze jak i większe. Decydując się na dany typ garażu, oprócz wymiarów i rodzaju blachy, można wybrać także dodatkowe drzwiczki, ciekawe otwory na okna oraz różne rodzaje dachu. Przy wyborze garażu dwuspadowego możliwe jest zamontowanie specjalnego automatu przy bramach. Pod dachem dwuspadowym jest wystarczająco duża ilość miejsca, w którym można umieścić automat. Ponadto w takim wypadku można też zamontować specjalne półki pod sufitem np. do przechowywania nart.

Tradycyjny garaż wymaga nakładu pracy i środków finansowych, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na garaż blaszany. Świetnie spełnia on swoje zadania i dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju blachy, prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie. Taki garaż można także ustawić na dowolnym miejscu, a z czasem przestawić w inne miejsce posesji. Dzięki temu, że dostępne są także garaże dwustanowiskowe, można schować w nich dwa samochody lub dodatkowe wiele sprzętów i akcesoriów samochodowych lub ogrodniczych.