Garaże blaszane drewnopodobne


garaże blaszane drewno podobneNawet najlepiej wykonane garaże blaszane – solidne i spełniające swoje zadania, często nie spełniają estetycznych wymogów klientów, którzy chcieliby, aby w ich ogrodzie stał garaż elegancki, pasujący do otoczenia. Dlatego oferujemy garaże drewnopodobne, wykonane z solidnej blachy imitującej drewno. Wybierając odcień koloru blachy, każdy z naszych klientów może dopasować swój garaż do elewacji, do wykończenia domu czy do stolarki drewnianej. Oferujemy blachę w kolorze jasnego dębu oraz blachę imitującą drewno orzecha – ciemniejsze. Jesteśmy przekonani, że wprowadzone przez nas rozwiązanie sprawi, że Państwa ogród i otoczenie domu, będą wygląda jeszcze bardziej elegancko i gustownie.

Duży wybór i najwyższa jakość

Nasza oferta została przygotowana w ten sposób, aby  każdy z naszych klientów mógł znaleźć rozwiązanie idealne. Zapewniamy wykonanie garaży różnej wielkości. Zgodnie z życzeniem klienta możemy wykonać jedno, dwu lub wielostanowiskowy garaż. Oferujemy blaszaki w wymiarach standardowych i najczęściej zamawianych: 3×6, 4×5, 4×6, 5×5, 3.5×5.5, 6×5, 6×6, 9×5, 9×6 oraz niestandardowych. Zapewniamy także różne warianty zamknięcia garażu. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest brama dwuskrzydłowa, jednak wielu klientów wybiera także uchylne, praktyczne i wygodne bramy. Wykonujemy dachy jednospadowe i dwuspadowe – zgodnie z wymaganiami naszego klienta. Do budowy garaży używamy blach ocynkowanych ogniowo, blach ocynkowanych powlekanych, oraz blach imitujących drewno, które w ogóle nie przypominają klasycznego blaszanego garażu. Szczególna uwagę zwracamy nie tylko na dobór materiałów, ale na jakość wykonania – to w dużej mierze dzięki niej, możemy pochwalić się dużą ilością zadowolonych klientów.

Garaż drewnopodobny – przydatny na każdej posesji

Dobrej jakości garaż drewnopodobny blaszany sprawdzi się nie tylko jako zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą oraz warunkami atmosferycznymi negatywnie wpływającymi na wygląd i stan samochodu. Garaże blaszane drewnopodobne mogą służyć również jako pomieszczenie do przechowywania maszyn i urządzeń, np. kosiarek, łopat, a także mniejszych pojazdów, kładów, czy rowerów. Aby składzik wyglądał estetycznie, nie musisz budować go z drewna – wystarczy, że zamówisz garaż drewnopodobny – w dowolnych wymiarach!

Zarówno podczas wybierania materiałów, jak i w trakcie budowania garaży, nasza praca charakteryzuje się bardzo dużą starannością. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci chcą, aby ich garaż drewnopodobny był funkcjonalny, bezpieczny i wytrzymały. Zawsze tworzymy garaże jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów, biorąc pod uwagę ich indywidualne wymagania, ilość posiadanych pojazdów, ich wielkość. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas garaże drewnopodobne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ceniących zarówno funkcjonalność jak i estetykę.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie na nie odpowiemy, podpowiadając, jaki rodzaj garażu, byłby najlepszy.