Garaże metalowe


Garaże metalowe

W obecnych czasach żyje się coraz szybciej i bardzo często dobrem luksusowym, cenionym przez nas najbardziej staje się właśnie czas. Staramy się go nie marnować i oszczędzać jak tylko możemy tak aby w pracy być bardziej efektywnym, a w domu móc jak najlepiej zająć się rodziną. Skutkuje to faktem, że prawie zawsze uwzględniamy czas jako ważny czynnik w naszych rachunkach i kalkulacjach ekonomicznych. Najczęściej gdy coś zamawiamy pytamy się o czas realizacji zamówienia i chcemy żeby był jak najkrótszy. W naszej firmie dobrze to rozumiemy dlatego produkowane przez nas garaże metalowe dostarczamy Państwu w najkrótszym możliwym terminie, który średnio wynosi do 7 dni.

Garaże metalowe

Ten średni czas oczekiwania może się skrócić lub wydłużyć, nie będzie to jednak nigdy mniej niż 2 dni i nie więcej niż 14 dni. Możemy poszczycić się takim krótkim okresem oczekiwania dzięki rozbudowanemu zapleczu logistycznemu i temu, że działamy na terenie niemal całego kraju od blisko 20 lat dzięki czemu mamy stale zamówienia w wielu rejonach Polski i nie musimy czekać tygodniami na skompletowanie transportu w wybranym kierunku. Dokładny obszar naszego działanie można sprawdzić klikając tutaj. Jednak sama logistyka to nie wszystko, aby naprawdę zaoszczędzić czas trzeba sprawnie organizować produkcję – my jesteśmy w stanie wykonać garaże metalowe o dowolnych parametrach dosłownie na jutro. Pozwala nam na to sprzęt jakiego używamy, nasze doświadczenie ale przede wszystkim wykwalifikowany zespół ludzi  oddanych swojej pracy. Jeśli zamówicie Państwo u nas będziecie mieli okazje przekonać się na własne oczy jak szybko i sprawnie nasze ekipy montażowe potrafią dowozić i składać konstrukcje niezależnie od ich wielkości i wariantów wykonania. Nasza firma realizuje zamówienia przez cały rok więc kiedykolwiek będziecie Państwo potrzebowali możemy dostarczyć garaże metalowe wykonane specjalnie na zamówienie lub ich typowe modele o przykładowych wymiarach 3×5, 4×6, 6×5 z dachami jednospadowymi albo dwuspadowymi, na jedno lub więcej aut o różnych wysokościach i w różnych kolorach.

Doświadczenie, na którym można polegać!

Zapewniamy bardzo szeroki wybór różnorodnych modeli garaży metalowych, idealnie dopasowanych do wymagań naszych klientów. Podczas naszej wieloletniej działalności na rynku, zrealizowaliśmy mnóstwo nietypowych garaży blaszanych, które idealnie pasowały do otoczenia budynku i do całej posesji. Jesteśmy gotowi do realizacji nietypowych i wymagających konstrukcji. Dodatkowo zapewniamy o naszym doświadczeniu i fachowości. Wspieramy naszą radą, której celem jest zawsze jak najlepsze dopasowanie garażu do wielkości posesji, samochodu lub samochodów. W oferowanych przez nas garażach metalowych możemy wykonać dodatkowe udogodnienia, np. dodatkowe drzwi czy okno. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości – wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały. Uchodzimy za firmę solidną i szybko wykonującą zlecenia.

Garaże metalowe

Zapraszamy wszystkich Państwa do kontaktu z naszymi doradcami dostępnymi w dni robocze w godzinach od 07:00 do 18:30, którzy chętnie udzielą telefonicznie odpowiedzi na każde pytanie dotyczące garaży. Jeśli nie macie Państwo czasu w tygodniu – my to rozumiemy i w sobotę również umożliwiamy kontakt telefoniczny w godzinach od 08:00 do 14:30. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie u nas garaż dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zrobimy wszystko, aby zamówiony garaż spełniał oczekiwania naszych klientów.
Zapraszamy