Garaże metalowe


Garaże metaloweW obecnych czasach żyje się coraz szybciej i bardzo często dobrem luksusowym, cenionym przez nas najbardziej staje się właśnie czas. Staramy się go nie marnować i oszczędzać jak tylko możemy tak aby w Pracy być bardziej efektywnym, a w domu móc jak najlepiej zająć się rodziną. Skutkuje to faktem, że prawie zawsze uwzględniamy czas jako ważny czynnik w naszych rachunkach i kalkulacjach ekonomicznych. Najczęściej gdy coś zamawiamy pytamy się o czas realizacji zamówienia i chcemy żeby był jak najkrótszy. W naszej firmie dobrze to rozumiemy dlatego produkowane przez nas garaże metalowe dostarczamy Państwu w najkrótszym możliwym terminie, który średnio wynosi do 7 dni.

Garaże metalowe

Ten średni czas oczekiwania może się skrócić lub wydłużyć, nie będzie to jednak nigdy mniej niż 2 dni i nie więcej niż 14 dni. Możemy poszczycić się takim krótkim okresem oczekiwania dzięki rozbudowanemu zapleczu logistycznemu i temu, że działamy na terenie niemal całego kraju od blisko 20 lat dzięki czemu mamy stale zamówienia w wielu rejonach Polski i nie musimy czekać tygodniami na skompletowanie transportu w wybranym kierunku. Dokładny obszar naszego działanie można sprawdzić klikając tutaj. Jednak sama logistyka to nie wszystko, aby naprawdę zaoszczędzić czas trzeba sprawnie organizować produkcję – my jesteśmy w stanie wykonać garaże metalowe o dowolnych parametrach dosłownie na jutro. Pozwala nam na to sprzęt jakiego używamy, nasze doświadczenie ale przede wszystkim wykwalifikowany zespół ludzi  oddanych swojej pracy. Jeśli zamówicie Państwo u nas będziecie mieli okazje przekonać się na własne oczy jak szybko i sprawnie nasze ekipy montażowe potrafią dowozić i składać konstrukcje niezależnie od ich wielkości i wariantów wykonania. Nasza firma realizuje zamówienia przez cały rok więc kiedykolwiek będziecie Państwo potrzebowali możemy dostarczyć garaże metalowe wykonane specjalnie na zamówienie lub ich typowe modele o przykładowych wymiarach 3×5, 4×6, 6×5 z dachami jednospadowymi albo dwuspadowymi, na jedno lub więcej aut o różnych wysokościach i w różnych kolorach.

Garaże metalowe

Zapraszamy wszystkich Państwa do kontaktu z naszymi doradcami dostępnymi w dni robocze w godzinach od 07:00 do 18:30, którzy chętnie udzielą telefonicznie odpowiedzi na każde pytanie dotyczące garaży. Jeśli nie macie Państwo czasu w tygodniu – my to rozumiemy i w sobotę również umożliwiamy kontakt telefoniczny w godzinach od 08:00 do 14:30.
Zapraszamy