Garaże blaszane Lublin


Garaże blaszane Lublin

Lublin to jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, stanowi centrum administracyjne i zarazem jest stolicą województwa lubelskiego. Również w tym rejonie obecna jest nasza firma i bez przerwy przez okrągłe 12 miesięcy w roku umożliwiamy Państwu tanie parkowanie pod dachem. Transportujemy na miejsce i montujemy naszej produkcji garaże blaszane Lublin zresztą ma na nie specjalne określenie, związane z faktem, iż działająca w tym mieście Lubelska Fabryka Samochodów Ciężarowych, przez wiele lat produkowała auta marki Żuk czy później Lublin. W swoim czasie cieszyły się one dużą popularnością zwłaszcza wersje z oblachowaną paką zwane popularnie blaszakami. Ta właśnie nazwa to również powszechnie używane określenie na produkowane przez naszą firmę garaże blaszane Lublin zatem można żartobliwie powiedzieć był gotowy na naszą ofertę zanim my jeszcze byliśmy gotowi ją przedstawić.

Garaże blaszane w Lublinie dopasowane do potrzeb

Jesteśmy elastyczni i kompleksowi. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego, dostarczając garaże do takich miast jak Zamość, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Dęblin, Radzyń Podlaski, Włodawa, Janów Lubelski czy Parczew i do wielu innych miast w okolicy. Przygotowujemy projekty garaży Lublin skrojone na miarę potrzeb każdego z naszych klientów. Oferujemy garaże blaszane w różnych rozmiarach i wariantach. Przygotujemy zarówno garaż jednostanowiskowy jak i wielostanowiskowy, z dachem jedno lub dwuspadowym. Nasi klienci mogą wybierać także spośród różnych kolorów blachy ocynkowanej, również blachy drewnopodobnej. Konstrukcje dachowe i drzwiowe są wzmacniane profilami zamkniętymi. Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwala nam oferować produkty nie tylko charakteryzujące się bardzo wysoką jakością, ale również w konkurencyjnych cenach.  Oczywiście garaże przywozimy na wyznaczone miejsce w województwie lubelskim i montujemy.

Garaże blaszane Lublin – wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta

Obecnie zapraszamy uprzejmie do skorzystania z naszych usług na terenie całego województwa lubelskiego. Ci Państwo którzy zamieszkują: Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Dęblin, Radzyń Podlaski, Włodawa, Janów Lubelski, Parczew mogą teraz dosłownie w przeciągu maksymalnie 2 tygodni mieć na swojej posesji solidne i ładne garaże blaszane. Lublin to nie jedne miasto na terenie którego nasi montażyści w niecałą godzinę złożą zamówioną w naszej firmie konstrukcję. Wystarczy jedna dobra decyzja, a w przydomowym ogrodzie lub przed domem pojawi się garaż, który zabezpieczy nie tylko samochód, ale będzie także doskonałym miejscem do przechowywania urządzeń ogrodowych. Umożliwiamy Państwu kontakt z naszym działem sprzedaży – nasi pracownicy służą zawsze poradą i natychmiastową wyceną pod numerami telefonów: 81 565 04 03 i 531 50 50 60. Dziękujemy i zapraszamy! Posiadamy w naszej ofercie także garaż metalowy.