Garaże blaszane Podkarpacie


Garaż to ważny element na każdej posesji. Dzięki niemu samochód może cieszyć się dobrym wyglądem i jest zabezpieczony zarówno przed złodziejami i wandalami, jak i przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Garaż może służyć także jako składzik wielu przydatnych w domu i w ogrodzie urządzeń. Nasze wieloletnie doświadczanie w projektowaniu i budowaniu garaży, pozwala nam dostarczać naszym Klientom funkcjonalne i bezpieczne garaże, budowane z blachy najwyższej jakości. Oferujemy:

  • garaże jedno i wielostanowiskowe,
  • garaże blaszane dwuspadowe i jednospadowe,
  • garaże z bramą uchylną,
  • garaże z bramą dwuskrzydłową,
  • garaże z dodatkowymi drzwiami,
  • garaże z otworem na okno.

Zapewniamy o możliwości wykonania garaży w rozmiarach standardowych (3×5, 3×6, 4×5, 4×6, 5×5, 3.5×5.5, 6×5, 6×6, 9×5, 9×6) jak i niestandardowych, z zachowaniem precyzji i dokładności. Oferujemy blachy w różnych kolorach.

Garaże drewnopodobne w naszej ofercie

Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty garaże drewnopodobne. Wykonane są one z blachy imitującej drewno dębu (jasny odcień drewna) oraz drewno orzecha (ciemny odcień drewna). Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie będzie wygodne dla naszych wszystkich klientów. Garaże drewnopodobne będą stanowiły elegancki element każdego ogrodu i posesji. Dobierając odpowiedni kolor blachy imitującej drewno, można idealnie dopasować garaż do otoczenia – mebli znajdujących się w ogrodzie, zewnętrznego wykończenia domu czy stolarki zewnętrznej. Garaże drewnopodobne zagwarantują ład i harmonie estetyczna na posesji, jednocześnie oferując tę sama wytrzymałość co klasyczne garaże blaszane.

Wszystkie oferowane przez nas garaże mogą zostać wzbogacone o dodatki, których potrzebuje klient, m.in. dodatkowe wejście, czy wnękę okienną. Garaż może służyć nie tylko do parkowania samochodu, ale również do przechowywania narzędzi i urządzeń, a także innych pojazdów: motocykla, quada, czy roweru. Oferujemy garaże trwałe, bezpieczne i eleganckie, dopasowane do indywidualnych wymogów klienta.

Dokładność i wysoka jakość

Dokładamy wszelkiej staranności, zarówno przy dobieraniu materiałów do budowania garaży, jak i podczas ich montażu. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu, może oferować garaże wysokiej jakości, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Oferujemy nasze garaże i fachową pomoc na terenie całego województwa podkarpackiego (Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sanik, Mielec, Jarosław, Jasło, Dębica, Nisko, Łańcut, Leżajsk, Brzozów, Ustrzyki Dolne).

Wszystkich zainteresowanych garażami klasycznymi oraz garażami drewnopodobnymi, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo garaż, spełniający wymagania, który będzie pasował zarówno do potrzeb, ale również do wyglądu posesji.

Nasi konsultanci z chęcią udzielą wszystkich potrzebnych informacji.