Garaże blaszane Lubuskie


Garaże blaszane LubuskieWojewództwo Lubuskie to najmniejsze pod względem demograficznym z szesnastu polskich województw. Ostatnio o tym regionie Polski jest jednak głośno, a to głównie za sprawą powracającej na swoje tradycyjne miejsce produkcji polskiego wina.

Nasza Firma również zajmuje się produkcją i jesteśmy obecni na terenie całego województwa jednak nasza branża to garaże blaszane Lubuskie choć najmniej liczne to dla nas równie ważne co pozostałe obsługiwane regiony. Każdy z mieszkańców miast: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Słubice, Gubin, Lubsko, Wschowa, Szprotawa, Krosno Odrzańskie jest dla nas istotny jako potencjalny klient dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę na garaże blaszane Lubuskie.

Garaże blaszane Lubuskie

Odznacza się ona wyjątkową różnorodnością i jest niezwykle elastyczna, tak że wszyscy Państwo będziecie w stanie wybrać konstrukcję dopasowaną jak ulał do swoich potrzeb. Wyspecjalizowaliśmy się w usługowym wykonawstwie na wymiar ale z typowych konstrukcji mamy do zaoferowania najbardziej podstawowe wymiary 3×5, większe modele jak 4m x 6m oraz garaż blaszany dwustanowiskowy i szeregowy. Ceny zaczynają się już od 1400 pln za typowe garaże blaszane lubuskie ma już wliczony w tą cenę transport i montaż.
Jesteśmy przekonani, że zainteresuje Państwa oferta naszej firmy jeśli tylko zechcecie zadzwonić pod jeden z numerów telefonów: 68 422 63 04 lub 531 50 50 60. Zapraszamy!