Garaże blaszane Mazowieckie


Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem garaży blaszanych, idealnie dopasowanych do wymagań stawianych przez klienta. Wiemy, jak ważny jest garaż , stanowiący zabezpieczenie przed zniszczeniem oraz kradzieżą samochodu. Dlatego, dokładamy wszelkiej staranności, zarówno na etapie dobierania materiałów oraz budowania go, aby garaż był bezpieczny i funkcjonalny. Zapewniamy bardzo szeroki wybór garaży. Wykonujemy garaże z różnych rodzajów blach, garaże o dowolnych wymiarach, dbając o to, aby były funkcjonalne dla użytkownika.

Garaże drewnopodobne – wysoka jakość i elegancja

Garaże blaszane charakteryzują się wysoką jakością, są bardzo wytrzymałe, doskonale chronią samochody oraz inne pojazdy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także przed złodziejami, ale często nie pasują do domowego ogrodu. Z kolei drewniane garaże, które bardzo ładnie się prezentują, nie należą do najtrwalszych – ich żywotność jest krótka. Dlatego, postanowiliśmy połączyć najlepsze cechy garaży blaszanych i drewnianych, wprowadzając do oferty garaże drewnopodobne. Poszycie garaży drewnopodobnych stanowią blachy, które imitują drewno. Nasi klienci mają do wyboru blachy w kolorze dębu, w jasnych odcieniach, oraz nieco ciemniejsze, w kolorze orzecha. Dzięki temu, można dobrać odcień garażu do wykończenia domu czy istniejących już elementów ogrodu, np. ławek czy huśtawki.

Gwarancja dużego wyboru

Nasi klienci mogą wybierać spośród garaży klasycznych, zarówno w kolorze metalicznym, jak i w innych, a także garaży drewnopodobnych, w których wykorzystywana jest blacha imitująca drewno. Oferujemy możliwość skorzystania z różnych modeli garaży i różnych ich wymiarów (standardowe wymiaru to: 3×6, 4×5, 4×6, 5×5, 3.5×5.5, 6×5, 6×6, 9×5, 9×6). Wykonujemy również dachy jednospadowe i dwuspadowe, a bramy dwuskrzydłowe lub uchylne. Zawsze kierujemy się potrzebami klienta i jego wymaganiami. Zapewniamy o możliwości przygotowania  zarówno garaży jednostanowiskowych, jak i wielostanowiskowych. Aby garaż blaszany – zwykły lub garaż drewnopodobny spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, może zostać dodatkowo wyposażony w otwór okienny lub dodatkowe drzwiczki. Co więcej, możemy wykonać cały garaż wg. podanych przez klienta wymiarów.

Usługi na wysokim poziomie

W naszej działalności stawiamy sobie wysokie cele, dzięki czemu nasi klienci cenią sobie współprace z nami. Nie chcąc zawieść oczekiwań osób korzystających z naszych usług, staramy się wciąż utrzymywać bardzo wysoki poziom naszych usług. Dlatego też, cały czas udoskonalamy nasza ofertę, proponując rozwiązania nowe, wytrzymałe, funkcjonalne i bezpieczne. Nasze usługi wykonujemy na terenie Wrocławia, ale nie tylko. Oferujemy nasze garaże i fachową pomoc na terenie całego województwa dolnośląskiego (Kłodzko, Świdnica, Lubin, Olesno, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bolesławiec, Głogów, Trzebnica, Oława, Ząbkowice, Jelenia Góra, Polkowice, Wałbrzych, Lubań, Legnica, Środa Śląska), a także w województwie mazowieckim, m.in. w Warszawie.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Z pewnością każdy z Państwa wybierze z naszej oferty garaż idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb.