Garaże blaszane Łódź


Garaże blaszane ŁódźJeśli jesteście Państwo mieszkańcami Łodzi – jednego z największych miast w Polsce z tradycjami przemysłowymi sięgającymi początku XIX w lub jednego z miast w województwie łódzkim jak: – Wieluń, Opoczno, Radomsko, Bełchatów, Sieradz, Łask, Łęczyca, Zgierz, Łowicz, Skierniewice, Rawa, Kutno, Piotrków,  to nasza oferta kierowana jest właśnie do Was.

Garaże blaszane Łódź

Garaże blaszane Łódź to możliwość postawienia garażu bez zezwolenia i bez zgłoszenia w terminie już od 7 dni od zamówienia w naszej firmie. Zamiast marnować czas i fundusze na budowę tradycyjnego garażu murowanego wystarczy tanio i wygodnie zamówić telefonicznie garaże blaszane Łódź – nasi doradcy są do Państwa dyspozycji, a ponieważ jesteśmy producentem, dla Państwa dokonamy natychmiastowej wyceny dowolnej konstrukcji garażu.W ofercie posiadamy garaże typowe już od 1400 pln brutto z transportem i montażem ale i większe konstrukcje z dachami dwuspadowymi – garaże blaszane z dachem dwuspadowym, czy bramami podnoszonymi do góry. Każdy model możemy wykonać w kilku kolorach a także drewnopodobne.

Garaże blaszane w Łodzi

Ponadto dysponujemy wieloma samochodami dostawczymi dlatego niezależnie czy są Państwo mieszkańcami powiatu łódzkiego czy jego okolic zawsze w terminie dostarczymy i zmontujemy solidne i estetyczne garaże blaszane Łódź to rejon naszych wielu realizacji. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień pod numerami telefonów:  531 50 50 60 ,  422 03 13 22.